• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються державною (українською) мовою відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Тендерна пропозиція учасника та всі документи, що мають відношення до неї, повинні бути складені українською мовою. Документи, видані учаснику іншими організаціями (підприємствами, установами), обов’язково повинні мати переклад на державну мову. У разі якщо в складі тендерної пропозиції учасника надається копія документа іноземною мовою, учасник повинен надати переклад на державну мову зроблений бюро перекладів українською мовою або з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками – нерезидентами України подаються державною мовою країни нерезидента, при цьому повинні мати завірений бюро перекладів переклад українською мовою або з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе Учасник. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту.

Завершена

32 155 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 321 550.00 UAH
Номер: 1fdb68312a714c1c9e9a793edd3a2a2b
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2021-12-16-000044
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 15.12.2021 00:00
Автор: Північно-східний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 41127015
Період моніторингу: 16.12.2021 14:12 - 12.01.2022 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ НАКАЗ 15.12.2021 546 (дата) Харків Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 14 пункту 10 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу Держаудитслужби від 25 серпня 2016 року № 2 зі змінами, внесеними наказом від 17 грудня 2018 року № 255 НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу. Начальник Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області Тетяна ЖИХАР Додаток до наказу Північно-східного офісу Держаудитслужби від 15.12.2021 № 546 Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 4 UA-2021-10-08-011782-b 08.10.2021 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель. Заступник начальника відділу контролю у сфері закупівель Управління Антон РИБАЛКО
Адреса: Ukraine, Сєвєродонецьк
Контактна особа: Північно-східний офіс Держаудитслужби ( обл.), +38 (0 99) 776-92-62, oksanazamula18@gmail.com
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
  • Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
  • Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання відповідності тендерної документації вимогам Закону встановлено порушення вимог частин третьої та п’ятої статті 17 та пункту 2 частини другої статті 22 Закону. За результатами аналізу питання відповідності повідомлень з вимогами про усунення невідповідностей вимогам Закону встановлено порушення частини шістнадцятої статті 29 Закону. За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції ТОВ «Артлекс Енерджи» установлено порушення вимог частини другої статті 31 Закону. За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України "Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні", Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області зобов’язує здійснити заходи щодо недопущення таких порушень в подальшому, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 22 грудня 2021 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляду тендерної пропозиції, відповідність повідомлення з вимогами про усунення невідповідностей вимогам Закону, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального підприємства «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» (далі – Замовник) на 2021 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію (зі змінами) Замовника, затверджену рішенням тендерного комітету від 12.11.2021 № 183, тендерні пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю «Буденерготрейд» (далі – ТОВ «Буденерготрейд»),товариства з обмеженою відповідальністю «Артлекс-Енерджі» (далі – ТОВ «Артлекс-Енерджи»), товариство з обмеженою відповідальністю «Трейделектро Груп» (далі – ТОВ «Трейделектро Груп»), вимоги про усунення невідповідностей, протокол засідання тендерного комітету від 30.11.2021 № 195, повідомлення про намір укласти договір, договір від 16.12.2021 № 1-ТЕГ. Моніторингом відповідності тендерної документації вимогам Закону встановлено, що відповідно підпункту 5.3 пункту 5 розділу ІІІ. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Замовником визначено вимогу до переможця процедури закупівлі щодо надання документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації та/або міститься у відкритих єдиних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель, а саме пункти 2,3,8 частини першої статті 17 Закону, чим порушено вимоги частини п’ятої статті 17 Закону. А також встановлено вимогу щодо надання переможцем процедури закупівлі підтвердження відсутності підстав, передбачених пунктом 12 частини першої статті 17 Закону у вигляді довідки в довільній формі, що є порушенням вимог частини третьої статті 17 та пункту 2 частини другої статті 22 Закону. Моніторингом відповідності тендерної пропозиції ТОВ «Артлекс-Енерджи» вимогам тендерної документації встановлено, що на порушення вимог, визначених Замовником у підпункті 1.1 пункту 1 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» не надано тендерну пропозицію відповідно до Додатка 1 без вартісних показників. На порушення вимог частини другої статті 31 Замовник не відхилив тендерну пропозицію ТОВ «Артлекс Енерджи» та допустив його до аукціону. Крім того під час моніторингу встановлено, що на порушенням вимог частини шістнадцятої статті 29 Закону Замовник під час розгляду тендерних пропозицій учасників ТОВ «Артлекс-Енерджі» та ТОВ «Трейделектро Груп» оприлюднив повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей, зокрема щодо надання ТОВ «Артлекс-Енерджи» Тендерної пропозиції (без вартісних показників) згідно форми, затвердженої Додатком 1 та надання ТОВ «Трейделектро Груп» Тендерної пропозиції (без вартісних показників) згідно форми, затвердженою у Додатку 1, підписаного та скріпленого печаткою проекту договору, що не відноситься до кваліфікаційних критеріїв, визначених статтею 16 Закону, та надання документів, що підтверджують право підпису. Слід зазначити, що ТОВ «Трейделектро Груп» вищезазначені документи були надані в складі тендерної пропозиції до закінчення кінцевого строку подання .
Період усунення порушень: 22.12.2021 10:15 - 11.01.2022 00:00
Дата публікації висновку: 22.12.2021 10:15

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: Заперечення до Висновку про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2021-10-08-011782-b викладено у прикріпленому файлі "Заперечення до Висновку (моніторинг ДАСУ)_грудень 2021"
Дата публікації звіту: 29.12.2021 20:00