-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Виконання робіт по об’єкту: "Капітальний ремонт амбулаторії за адресою вул. Проскурівська, 14 в сел. Гостомель Київської обл."
Тендер Prozorro UA-2021-10-05-014240-b
Завершена
5 844 159.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 220.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 29 220.80 UAH
Номер:
bf406a8b86574045bb860f9134bb3a84
Внутрішній номер закупівлі:
11847482
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-05-014240-b
Замовник:
Гостомельська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360617
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, смт. Гостомель, вул. Свято-Покровська, буд. 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Богатирьов +380997162710 gostomel_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 844 159.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
29 220.80 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
29 220.80 UAH
Період уточнення:
05.10.2021 17:07 - 11.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.10.2021 17:07 - 21.10.2021 00:00
Аукціон:
21.10.2021 11:44 - 21.10.2021 12:07
Період кваліфікації:
21.10.2021 12:07 - 23.10.2021 11:18
Період завантаження договору:
23.10.2021 11:18 - 12.11.2021 11:18
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виконання робіт по об’єкту: "Капітальний ремонт амбулаторії за адресою вул. Проскурівська, 14 в сел. Гостомель Київської обл."
Кількість
1 роботи
Період постачання
10.11.2021 - 31.12.2022
Місце постачання
08290, Україна, Київська область, сел. Гостомель, вул. Свято-Покровська, 125
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВЕНЬ БУД"
Оскарження: 23.10.2021 11:18 - 02.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41418179
-
Контактна особа:
Олександр Купчик 380675036801 riven.bud.2@gmail.com
-
Адреса:
07832, Україна, Київська область, Бабинці, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 48 А
Оскарження: 23.10.2021 11:18 - 02.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
5 844 118.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 844 118.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2021 11:18
Відповіді на вимоги
12
Документи
112
Скарги
0
ФОП ФЕДОРОВА НАДІЯ ДОРОФІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1929222084
-
Контактна особа:
Надія Федорова 380976158265 fedorovanad32@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 07852, Київська обл., Бородянський район, село Микуличі, ВУЛИЦЯ ЗЕЛЕНА, будинок 20
Початкова пропозиція
5 844 159.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 844 159.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
e9864cb113b24d7f98a11380aa8e4f59
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-05-014240-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВЕНЬ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41418179
-
Контактна особа:
Олександр Купчик 380675036801 riven.bud.2@gmail.com
-
Адреса:
07832, Україна, Київська область, Бабинці, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 48 А
Номер договору:
394
Сума договору:
5 844 118.65 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 870 098.88 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.11.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
03.11.2021 16:58
Статус:
Розірваний