-
Відкриті торги
-
КЕП
Виконання робіт по об’єкту: "Капітальний ремонт амбулаторії за адресою вул. Проскурівська, 14 в сел. Гостомель Київської обл."
5 844 118.65
UAH з ПДВ
Номер:
e9864cb113b24d7f98a11380aa8e4f59
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-05-014240-b-b1
Замовник:
Гостомельська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360617
-
Контактна особа:
Андрій Богатирьов +380997162710 gostomel_tender@ukr.net
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, смт. Гостомель, вул. Свято-Покровська, буд. 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВЕНЬ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41418179
-
Контактна особа:
Олександр Купчик 380675036801 riven.bud.2@gmail.com
-
Адреса:
07832, Україна, Київська область, Бабинці, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 48 А
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
394
Дата підписання:
03.11.2021 16:58
Період дії договору:
03.11.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
5 844 118.65 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 974 019.77 UAH)
Причини розірвання договору:
За згодою сторін
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виконання робіт по об’єкту: "Капітальний ремонт амбулаторії за адресою вул. Проскурівська, 14 в сел. Гостомель Київської обл."
Кількість
1 роботи
Період постачання
10.11.2021 - 31.12.2022
Місце постачання
08290, Україна, Київська область, сел. Гостомель, вул. Свято-Покровська, 125
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c3bae43d99b64f2c91f3a02baf384c60
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна банківських реквізитів
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
05.11.2021 13:06
Статус:
Опубліковано