-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Виконання робіт по об’єкту: "Капітальний ремонт амбулаторії за адресою вул. Проскурівська, 14 в сел. Гостомель Київської обл."
Тендер Prozorro UA-2021-10-05-014240-b
Завершена
5 844 159.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 220.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 29 220.80 UAH
Період уточнення:
05.10.2021 17:07 - 11.10.2021 00:00
Відповідь надана
Аналогічний договір
Номер:
0e4aac2c2d774ea4aa3e8cd90d6105f9
Дата опублікування:
06.10.2021 10:18
Опис:
Доброго дня!
Предметом закіпівлі є КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ, та при цьому, відповідно до вимог Тендерної документації аналогічним договором вважається договір з будівництва та реконструкції. Крім цього, вимога про наявність аналогічного договору тільки за 2019-2020 роки є дискримінаційною, адже за 2021 рік (а вже пройшло 10 місяців 2021 року) учасники встигли виконати аналогічні договори.
Крім того, на наш погляд, наявність у учасника досвіду виконання договору який знаходиться на етапі виконання жодним чином не підтверджує наявність такого доствіду. Все що підтверджує наявність договору який знаходиться на етапі виконання - так це те що учасник має досвід укладання а не виконання договору.
Враховуючи вищевикладене, просимо внести зміни до ТД в частині розуміння аналогічного договору: *під аналогічним розуміється договір генерального підряду на виконання робіт з будівництва або реконструкції або капітального ремонту, виконаний в повному обсязі протягом 2019 – 2021 років.
Відповідь:
Доброго дня!
Згідно Вашого запитання, найближчим часом будуть внесені зміни до тендерної документації. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
06.10.2021 11:02