• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт благоустрою площі Івана Франка та пішохідних доріжок у м.Болехів Івано-Франківської області

Завершена

1 571 755.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 921.43 UAH
Номер: 3518646af43b418e8b48a597ab50d770
Внутрішній номер закупівлі: 11763462
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-29-001069-a   
Замовник: КП Болехівський комбінат комунальних підприємств
Контактна особа: Біжик Мирослава Антонівна +380343734377 bl_kkp2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 571 755.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 921.43 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 7 000.00 UAH
Період уточнення: 29.09.2021 12:14 - 05.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 29.09.2021 12:14 - 15.10.2021 00:00
Аукціон: 18.10.2021 12:13 - 18.10.2021 12:36
Період кваліфікації: 18.10.2021 12:36 - 19.10.2021 16:06
Період завантаження договору: 19.10.2021 16:06 - 08.11.2021 16:06
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт благоустрою площі Івана Франка та пішохідних доріжок у м.Болехів Івано-Франківської області
Код ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 77202, Україна, Івано-Франківська область, м.Болехів, площа Івана Франка На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "НАКО ІНВЕСТ"

Оскарження: 19.10.2021 16:06 - 30.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 550 832.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 550 832.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2021 16:06
Відповіді на вимоги 11
Документи 66
Скарги 0
ФОП "ГРИНЬКІВ РОМАН ЮРІЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 1 570 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 570 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 11
Скарги 0

Контракти

Номер: cbf1c9f6cc544a18b908b4154e89e58f
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-29-001069-a-b1
Постачальник: ПП "НАКО ІНВЕСТ"
Номер договору: 50-11
Сума договору: 1 550 832.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 292 360.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.11.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 04.11.2021 00:00
Статус:
Підписаний
договір
pdf
договірна 2021-2022.pdf
pdf
графік до договору.pdf
pdf
договірна ціна 2021.pdf
pdf
графік 2021.pdf
pdf
додаткова угода.pdf
pdf
ДУпл..pdf
pdf
ДУНако (1).pdf
p7s
sign.p7s