-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт благоустрою площі Івана Франка та пішохідних доріжок у м.Болехів Івано-Франківської області
1 550 832.00
UAH з ПДВ
Номер:
cbf1c9f6cc544a18b908b4154e89e58f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-29-001069-a-b1
Замовник:
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
33064265
-
Контактна особа:
Біжик Мирослава Антонівна +380343734377 bl_kkp2016@ukr.net
-
Адреса:
77202, Україна, Івано-Франківська область, місто Болехів, 24 Серпня, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "НАКО ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41087308
-
Контактна особа:
Володимир Качур +380966331034 nako_invest@ukr.net
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ , будинок 13-В
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
50-11
Дата підписання:
04.11.2021 00:00
Період дії договору:
04.11.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
1 550 832.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 258 472.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт благоустрою площі Івана Франка та пішохідних доріжок у м.Болехів Івано-Франківської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7851e94fe53240faa3850fb5b1a30d89
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Обсяг фінансування на 2021 рік
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
04.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
563280eb55524de18a418968e24a2dab
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сума договору на 2021 рік, що фінансується з місцевого бюджету
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
07.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d4a4039e2a2549ce9626da30822b556b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сума виділених коштів на 2021 рік з місцевого бюджету
Номер додаткової угоди:
2/
Дата внесення змін до договору:
22.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано