-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт благоустрою площі Івана Франка та пішохідних доріжок у м.Болехів Івано-Франківської області
Тендер Prozorro UA-2021-09-29-001069-a
Завершена
1 571 755.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 921.43 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 921.43 UAH
Номер:
e43ba688910c4cd58e3f7604e058e0e7
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2022-06-24-000007
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
24.06.2022 00:00
Період моніторингу:
27.06.2022 09:27 - 20.07.2022 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
24.06.2022 № 12-з
Луцьк
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 13 пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 №113.
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Анатолій ОМЕЛЬЧУК
Додаток №1
до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області
від 24.06.2022 № 12-з
Перелік процедур закупівель для моніторингу Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області.
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, унікальний номер та дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: UA-2021-09-29-001069-a від 29.09.2021. Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі - виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмету закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, розгляду тендерних пропозицій, оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, своєчасності укладення договору про закупівлю, внесення змін до договору та своєчасності оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 04 липня 2022 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмету закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій, оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, своєчасності укладення договору про закупівлю, внесення змін до договору та своєчасності оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2021 рік Болехівського комбінату комунальних підприємств (далі – Замовник), оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену Рішенням тендерного комітету від 29.09.2021 (далі – тендерна документація), тендерну пропозицію приватного підприємства «НАКО ІНВЕСТ» (далі – ПП «НАКО ІНВЕСТ»), повідомлення про намір укласти договір від 19.10.2021, договір про закупівлю від 04.11.2021 №50-11, додаткові угоди від 04.11.2021 №1, від 07.12.2021 №2, відповідь Замовника на запит Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області від 30.06.2022 року.
Період усунення порушень:
06.07.2022 16:35 - 12.07.2022 00:00
Дата публікації висновку:
06.07.2022 16:35
Запити/Пояснення
Номер:
3b9c3de8daf541cb919f711d8b582661
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
27.06.2022 10:13
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
02.07.2022 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури публічної закупівлі Капітальний ремонт благоустрою площі Івана Франка та пішохідних доріжок у м.Болехів Івано-Франківської області (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2021-09-29-001069-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 №113, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів):
Яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість?
Надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
c9f117246eed400c97665d9e5aa8629e
Назва:
Пояснення та обгрунтування
Дата опублікування:
30.06.2022 17:18
Опис:
Болехіський ККП повідомляє, що обгрунтування розміру бюджетного призначення визначається з урахуванням ДСТУ БД 1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» відповідно до розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації. Дана норма закріплена у Наказі Мінекономіки від 18.02.2020 р № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», який встановлює порядок визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі.
Ціна тендерної пропозиції, за яку учасник згоден виконати замовлення, розраховується виходячи з обсягів робіт на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально-технічних ресурсах, необхідних для здійснення робіт по об`єкту замовлення та діючих цін на них. Ціну тендерної пропозиції слід визначати відповідно до Технічної специфікації щодо використання конкретних матеріалів і конструкцій, технології виконання робіт; якості будівельно-монтажних робіт, а також з дотриманням діючих норм і правил виконання будівельно-монтажних робіт, технічної експлуатації будівельної техніки і безпечних умов праці.
Очікувана вартість закупівлі робіт визначена відповідно до розробленої ФОП Сипнем Тарасом Володимировичем кошторисної документації та експертного звіту ДП «Укрдержбудекспертиза» від 13.09.2021 р. № 14-0623/01-21.
Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі визначені відповідно до затвердженої кошторисної документації та затверджені експертним звітом.
Клас наслідків – СС2.
Окрім того надаємо посилання на обгрунтування:
https://bolekhiv-rada.gov.ua/news/news_of_institutions_and_organizations/news-of-the-bolekhiv-combine-of-utilities/9002-obgruntuvannja-tehnichnih-ta-jakisnih-harakteristik-predmeta-zakupivli-rozmiru-bjudzhetnogo-priznachennja-ochikuvanoyi-vartosti-predmeta-zakupivli.html
З повагою Болехівський комбінат комунальних підприємств