-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт благоустрою площі Івана Франка та пішохідних доріжок у м.Болехів Івано-Франківської області
Оголошено тендер
1 571 755.00
UAH
Номер:
d82f30c78bbc424dad367e73c1f5c8a2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-29-004029-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
33064265
-
Адреса:
77202, Україна, Івано-Франківська область, місто Болехів, 24 Серпня, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
33064265
-
Адреса:
77202, Україна, Івано-Франківська область, місто Болехів, 24 Серпня, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 571 755.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт благоустрою площі Івана Франка та пішохідних доріжок у м.Болехів Івано-Франківської області
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.09.2021 11:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт благоустрою площі Івана Франка та пішохідних доріжок у м.Болехів Івано-Франківської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 571 755.00 UAH