-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автоклав (Стерилізатор паровий, КОД ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні НК 024:2019: 38671 - Стерилізатор паровий)
Тендер Prozorro UA-2021-09-21-011517-b
закупівля проводиться на очікувану вартість на 2021рік ,Категорія замовника: Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територальної громади, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; Мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
519 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 599.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 599.20 UAH
Номер:
c8b08d1da58c46378aec4a87b19bcd2f
Внутрішній номер закупівлі:
11635518
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-21-011517-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Корюківська центральна районна лікарня" Корюківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006320
-
Адреса:
15300, Україна, Чернігівська область, Корюківський р-н, м. Корюківка, вул. Шевченка, ,буд. 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леонід Миколайович Давидов +380465721198, +380958891665 zakupkicrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
519 840.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 599.20 UAH
Період уточнення:
21.09.2021 16:15 - 27.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2021 16:15 - 07.10.2021 01:00
Аукціон:
08.10.2021 13:14 - 08.10.2021 13:43
Період кваліфікації:
08.10.2021 13:43 - 15.10.2021 10:34
Період завантаження договору:
15.10.2021 10:34 - 04.11.2021 10:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоклав (Стерилізатор паровий)
×
-
НК 024:2019:
38671 Стерилізатор паровий
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Полтава Медобладнання"
Оскарження: 15.10.2021 10:34 - 26.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39912774
-
Контактна особа:
Роман Кучерявий +380960382658 poltavamb@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Баяна, 35
Оскарження: 15.10.2021 10:34 - 26.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
410 933.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
410 933.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.10.2021 10:34
Відповіді на вимоги
11
Документи
61
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІОРЕ-М"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41863208
-
Контактна особа:
Соловйова Лілія Сергіївна 380992821719 fiorem2018@gmail.com
-
Адреса:
03194, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Кольцова, будинок 14 Д ,офіс 610
Початкова пропозиція
518 000.91 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
518 000.91 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
5
Скарги
0
ФОП "НІКОЛАЄВА ІРИНА ЄВГЕНІВНА
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3480313023
-
Контактна особа:
Ірина Ніколаєва +380930106633 inikolaeva@meta.ua
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ САКСАГАНСЬКОГО, будинок 85, квартира 36
Початкова пропозиція
519 800.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
519 800.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
ebfc439b7697483f90fe2f2e343b1ad7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-21-011517-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Полтава Медобладнання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39912774
-
Контактна особа:
Роман Кучерявий +380960382658 poltavamb@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Баяна, 35
Номер договору:
191
Сума договору:
410 933.52 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
01.11.2021 15:00
Статус:
Виконаний