-
Відкриті торги
-
КЕП
Стерилізатор паровий (КОД ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні НК 024:2019: 38671 - Стерилізатор паровий)
Оголошено тендер
519 840.00
UAH
Номер:
541aa6fa937a4170ac472af4c7c5028f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-21-013221-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Корюківська центральна районна лікарня" Корюківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006320
-
Адреса:
15300, Україна, Чернігівська область, Корюківський р-н, м. Корюківка, вул. Шевченка, ,буд. 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Корюківська центральна районна лікарня" Корюківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006320
-
Адреса:
15300, Україна, Чернігівська область, Корюківський р-н, м. Корюківка, вул. Шевченка, ,буд. 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
519 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стерилізатор паровий (КОД ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні НК 024:2019: 38671 - Стерилізатор паровий)
Примітки:
Категорія замовника: Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територальної громади, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; (додаткові кошти згідно рішення Виконавчого комітету Корюківської міської ради № 219 від 21.05.2021р. та очікувана вартість)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
21.09.2021 15:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стерилізатор паровий
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума39 840.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума480 000.00 UAH