• Відкриті торги
  • КЕП

Автоклав (Стерилізатор паровий, КОД ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні НК 024:2019: 38671 - Стерилізатор паровий)

410 933.52 UAH без ПДВ
Номер: ebfc439b7697483f90fe2f2e343b1ad7
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-21-011517-b-c1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Корюківська центральна районна лікарня" Корюківської міської ради
Постачальник: ТОВ "Полтава Медобладнання"
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору: 191
Дата підписання: 01.11.2021 15:00
Період дії договору: 01.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 410 933.52 UAH без ПДВ
Оплачено: 410 933.52 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоклав (Стерилізатор паровий)
Код ДК 021:2015: 33191100-6 Стерилізатори
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 15300, Україна, Чернігівська область, Корюківка, вул. Шевченка, 101 На карті