-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автоклав (Стерилізатор паровий, КОД ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні НК 024:2019: 38671 - Стерилізатор паровий)
Тендер Prozorro UA-2021-09-21-011517-b
закупівля проводиться на очікувану вартість на 2021рік ,Категорія замовника: Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територальної громади, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; Мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
519 840.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 599.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 599.20 UAH
Період уточнення:
21.09.2021 16:15 - 27.09.2021 00:00
Відповідь надана
Медико-технічні вимоги
Номер:
03ccfdfe713e4677a042126201829f10
Дата опублікування:
22.09.2021 12:19
Опис:
Просимо надати пояснення відносно вимоги до Додатку 4 « Медико-технічні вимоги до парового стерилізатору» : Стерилізатор повинен мати вбудований парогенератор " –
Парогенератор повинен бути вбудований в камеру чи розташований поза камерою, але інтегрований в кожух автоклаву?
Відповідь:
Шановний Учаснику! на Ваше запитання повідомляємо, що найближчим часом будуть внесені зміни до Медико – технічних вимог. Дякуємо за Ваше звернення
Дата відповіді:
24.09.2021 15:30
Відповідь надана
Медико-технічні вимоги
Номер:
01f6155f60444b17ae38335fb8a296eb
Дата опублікування:
22.09.2021 12:18
Опис:
Просимо Вас підтвердити, що на виконання вимоги Додатку 4 - «Товар, запропонований Учасником, повинен бути внесений до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення та/або введений в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, у передбаченому законодавством порядку.» учасники на підтвердження виконання даної вимоги повинні надати копії відповідних документів у складі тендерної документації.
Відповідь:
Шановний Учаснику! на Ваше запитання повідомляємо, що найближчим часом будуть внесені зміни до Медико – технічних вимог. Дякуємо за Ваше звернення
Дата відповіді:
24.09.2021 15:30
Відповідь надана
Медико-технічні вимоги
Номер:
4a753f518f8d4e47b3d41b16c7e1a216
Дата опублікування:
22.09.2021 12:16
Опис:
Просимо Вас вказати сферу застосування предмету закупівлі.
Відповідь:
Шановний Учаснику! на Ваше запитання повідомляємо, що найближчим часом будуть внесені зміни до Медико – технічних вимог. Дякуємо за Ваше звернення
Дата відповіді:
24.09.2021 15:30
Відповідь надана
Медико-технічні вимоги
Номер:
25dd53c847224b5ba1d305ae6e00205a
Дата опублікування:
22.09.2021 12:15
Опис:
Просимо Вас вказати тип завантаження стерилізатору: вертикальний чи горизонтальний?
Відповідь:
Шановний Учаснику! на Ваше запитання повідомляємо, що найближчим часом будуть внесені зміни до Медико – технічних вимог. Дякуємо за Ваше звернення !
Дата відповіді:
24.09.2021 15:30