-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Світильники та освітлювальна арматура
Тендер Prozorro UA-2021-09-17-007695-b
З ПДВ
Завершена
220 008.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 200.08 UAH
мін. крок: 1% або 2 200.08 UAH
Номер:
d4ff9588334e4f61ac12acb67a0ac0d6
Внутрішній номер закупівлі:
11584050
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-17-007695-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХРЕМБУД" НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38613389
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ 2-ГА ЗЕЛЕНА, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юля Бенрот +380962666078 innaledenova62@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 008.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 200.08 UAH
Період уточнення:
17.09.2021 14:26 - 24.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2021 14:26 - 04.10.2021 14:22
Аукціон:
05.10.2021 11:05 - 05.10.2021 11:40
Період кваліфікації:
05.10.2021 11:40 - 08.10.2021 10:59
Період завантаження договору:
08.10.2021 10:59 - 28.10.2021 10:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписБезготівковий розрахунок. З ПДВ.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильники світлодіодні
Кількість
202 штуки
Період постачання
11.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
11700, Україна, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. 2-га Зелена, 29
На карті
Кронштейн для світильника
Кількість
199 штуки
Період постачання
11.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
11700, Україна, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. 2-га Зелена, 29
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТЗОВ "САМБІРСЬКИЙ РАДІОЗАВОД "СИГНАЛ"
Оскарження: 06.10.2021 11:20 - 17.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752996
-
Контактна особа:
Коцюмбас Юрій Миколайович 380676737640 SYGNALTOV@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Самбір, 81400, Львівська обл., місто Самбір, ВУЛИЦЯ ВИГОВСЬКОГО, будинок 7
Оскарження: 06.10.2021 11:20 - 17.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
198 174.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
126 837.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.10.2021 11:20
Відповіді на вимоги
11
Документи
62
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТЕЛЕКТРО"
Оскарження: 06.10.2021 11:24 - 17.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40129996
-
Контактна особа:
Олексій Янець +380980587000 avs.office.ua@gmail.com
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м.Одесса, вул.МИКОЛИ БОРОВСЬКОГО, БУДИНОК 33
Оскарження: 06.10.2021 11:24 - 17.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
149 935.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
145 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.10.2021 11:24
Відповіді на вимоги
11
Документи
61
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ВЕСТДЕВЕЛОПМЕНТ"
Оскарження: 08.10.2021 10:59 - 19.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39704225
-
Контактна особа:
Старовойтов Дмитро 380676176161 SDF@WDC.NET.UA http://wdc.net.ua/
-
Адреса:
Україна, 01103, м.Київ, БУЛЬВАР ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 28-А, нежиле приміщення 6, ОФІС 1
Оскарження: 08.10.2021 10:59 - 19.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
183 594.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
147 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.10.2021 10:59
Відповіді на вимоги
11
Документи
68
Скарги
0
ТОВ "ЛЕДСТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39992509
-
Контактна особа:
ТОВ ЛЕДСТЕР +380503732380 mail@ledster.com.ua
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 35
Початкова пропозиція
191 086.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
147 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
48
Скарги
0
Контракти
Номер:
09a4e4bfbabb4e10b1fc4451f5765b60
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-17-007695-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ВЕСТДЕВЕЛОПМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39704225
-
Контактна особа:
Старовойтов Дмитро 380676176161 SDF@WDC.NET.UA http://wdc.net.ua/
-
Адреса:
Україна, 01103, м.Київ, БУЛЬВАР ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 28-А, нежиле приміщення 6, ОФІС 1
Номер договору:
123
Сума договору:
146 999.90 UAH з ПДВ
Сума договору:
122 499.92 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
19.10.2021 14:21
Статус:
Підписаний