• Відкриті торги
  • КЕП

Світильники та освітлювальна арматура

Оголошено тендер

220 008.00 UAH
Номер: e0f9c9bb8ec34e419b700e1c3db4cb2e
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-17-007469-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХРЕМБУД" НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХРЕМБУД" НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 220 008.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Світильники та освітлювальна арматура
Примітки: З ПДВ
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 17.09.2021 14:20

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Світильники світлодіодні
Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість 202 штуки
Період постачання (не задано)
Кронштейн для світильника
Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість 199 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗ ПДВ
Сума220 008.00 UAH