-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильники та освітлювальна арматура
146 999.90
UAH з ПДВ
Номер:
09a4e4bfbabb4e10b1fc4451f5765b60
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-17-007695-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХРЕМБУД" НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38613389
-
Контактна особа:
Юля Бенрот +380962666078 innaledenova62@gmail.com
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ 2-ГА ЗЕЛЕНА, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ВЕСТДЕВЕЛОПМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39704225
-
Контактна особа:
Старовойтов Дмитро 380676176161 SDF@WDC.NET.UA http://wdc.net.ua/
-
Адреса:
Україна, 01103, м.Київ, БУЛЬВАР ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 28-А, нежиле приміщення 6, ОФІС 1
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Номер договору:
123
Дата підписання:
19.10.2021 14:21
Період дії договору:
19.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
146 999.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 24 499.98 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильники світлодіодні
Кількість
202 штуки
Період постачання
11.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
11700, Україна, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. 2-га Зелена, 29
На карті
Кронштейн для світильника
Кількість
199 штуки
Період постачання
11.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
11700, Україна, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. 2-га Зелена, 29
На карті
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
bf824a3d8e65442d966c89a8c9dd5ebc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внесені зміни в специфікацію та строк поставки товарів
Номер додаткової угоди:
123/1
Дата внесення змін до договору:
25.10.2021 13:02
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
84359c2e770946d0aa4164127e26959f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
виправлення технічних помилок
Номер додаткової угоди:
123/2
Дата внесення змін до договору:
26.10.2021 16:17
Статус:
Опубліковано