• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Світильники та освітлювальна арматура

З ПДВ

Завершена

220 008.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 200.08 UAH
Період уточнення: 17.09.2021 14:26 - 24.09.2021 00:00
Відповідь надана

Наявність вантажних транспорних засобів

Номер: 395add32350b40a2bdfbb6ac52644790
Дата опублікування: 22.09.2021 11:33
Опис: Шановні Замовники! Вимагаємо прибрати дискримінаційну вимогу до Постачальників з Додатку №1 про обов’язкову наявність не менше двох одиниць вантажних транспортних засобів. В 2021 році щоб зробити поставку Замовнику світильників та кронштейнів не обов'язково мати власний вантажний транспорт і економічно вигідніше скористатися послугами наприклад Нової Пошти та інших.
Відповідь: Зміни внесено.
Дата відповіді: 22.09.2021 15:46
Відповідь надана

Щодо технічних характеристик

Номер: e869c0d1ee844945ad38094f9e69ba41
Дата опублікування: 20.09.2021 11:40
Опис: Світильники з кольоровою температурою 5000К також звичайні, вони відрізняються лише тим, що таке світло менше стомлює очі при тому світловому потоці. Особливо це важливо у дощову погоду для водіїв, тому ще раз прошу Вас розглянути таку модливість.
Відповідь: Колірна температура: 6500к, це чітко вказана вимога в технічних характеристиках. Ми не можемо відходити від тендерного оголошення.
Дата відповіді: 20.09.2021 12:05
Відповідь надана

Щодо технічних характеристик

Номер: e54b957620564817b07f027d68ce1343
Дата опублікування: 18.09.2021 12:23
Опис: Чи можливо пропонувати світильники з кольоровою температурою 5000К при виконанні всіх інших показників?
Відповідь: Добрий день. Ні необхідні зичайні. Дякую.
Дата відповіді: 20.09.2021 11:07