-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:3931000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання пароконвектоматів для закладів та установ освіти Стрижавської селищної ради)
Тендер Prozorro UA-2021-09-16-001811-a
Усі тендерні пропозиції повинні готуватись українською мовою
Завершена
524 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 620.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 620.00 UAH
Номер:
d0590ba2fab5436eab1436863eb1cfda
Внутрішній номер закупівлі:
11559250
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-16-001811-a
Замовник:
Відділі освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44064105
-
Адреса:
23210, Україна, Вінницька область, селище міського типу Стрижавка, вул.40-річчя Перемоги, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальчук Тетяна Григорівна +380674273282 osvitastr@ukr.net https://stryzhavska-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
524 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 620.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 655.85 UAH
Період уточнення:
16.09.2021 13:51 - 22.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2021 13:51 - 02.10.2021 00:00
Аукціон:
04.10.2021 12:40 - 04.10.2021 13:03
Період кваліфікації:
04.10.2021 13:03 - 06.10.2021 16:43
Період завантаження договору:
06.10.2021 16:43 - 26.10.2021 16:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пароконвектомат Unox XV893 Cheflux, з фільтром-водопом’якшувачем
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Заклади та установи Стрижавської селищної ради, Заклади та установи Стрижавської селищної ради
На карті
Пароконвектомат Unox XV593 Cheflux, з фільтром-водопом’якшувачем
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Заклади та установи Стрижавської селищної ради, Заклади та установи Стрижавської селищної ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шевчук С.В.
Оскарження: 06.10.2021 16:43 - 17.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2256406148
-
Контактна особа:
Шевчук Світлана Вікторівна +380674315113 spdshevhyk@gmail.com
-
Адреса:
21008, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Пирогова, буд. 161 кв.1
Оскарження: 06.10.2021 16:43 - 17.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
524 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
521 380.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.10.2021 16:43
Відповіді на вимоги
12
Документи
44
Скарги
0
ФОП Осіпов Ігор Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3069408470
-
Контактна особа:
Осіпов Ігор Володимирович +380630309278 igormebelin@gmail.com
-
Адреса:
21032, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Київська 52/74
Початкова пропозиція
523 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
523 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b58e6690cf894c77bc6c8ef136790b5b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-16-001811-a-b1
Постачальник:
ФОП Шевчук С.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2256406148
-
Контактна особа:
Шевчук Світлана Вікторівна +380674315113 spdshevhyk@gmail.com
-
Адреса:
21008, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Пирогова, буд. 161 кв.1
Номер договору:
3110/324
Сума договору:
521 380.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
434 483.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
19.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний