-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:3931000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання пароконвектоматів для закладів та установ освіти Стрижавської селищної ради)
521 380.00
UAH з ПДВ
Номер:
b58e6690cf894c77bc6c8ef136790b5b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-16-001811-a-b1
Замовник:
Відділі освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44064105
-
Контактна особа:
Ковальчук Тетяна Григорівна +380674273282 osvitastr@ukr.net https://stryzhavska-rada.gov.ua
-
Адреса:
23210, Україна, Вінницька область, селище міського типу Стрижавка, вул.40-річчя Перемоги, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Шевчук С.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2256406148
-
Контактна особа:
Шевчук Світлана Вікторівна +380674315113 spdshevhyk@gmail.com
-
Адреса:
21008, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Пирогова, буд. 161 кв.1
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
3110/324
Дата підписання:
19.10.2021 00:00
Період дії договору:
19.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
521 380.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 86 896.67 UAH)
Оплачено:
521 380.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 86 896.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пароконвектомат Unox XV893 Cheflux, з фільтром-водопом’якшувачем
×
-
Країна виробництва:
IT Італійська Республіка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Заклади та установи Стрижавської селищної ради, Заклади та установи Стрижавської селищної ради
На карті
Пароконвектомат Unox XV593 Cheflux, з фільтром-водопом’якшувачем
×
-
Країна виробництва:
IT Італійська Республіка
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Заклади та установи Стрижавської селищної ради, Заклади та установи Стрижавської селищної ради
На карті