-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:3931000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання пароконвектоматів для закладів та установ освіти Стрижавської селищної ради)
Тендер Prozorro UA-2021-09-16-001811-a
Усі тендерні пропозиції повинні готуватись українською мовою
Завершена
524 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 620.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 620.00 UAH
Період уточнення:
16.09.2021 13:51 - 22.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим