-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:3931000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання пароконвектоматів для закладів та установ освіти Стрижавської селищної ради)
Оголошено тендер
524 000.00
UAH
Номер:
7f8af882113f492581796197c090544d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-16-001590-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділі освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44064105
-
Адреса:
23210, Україна, Вінницька область, селище міського типу Стрижавка, вул.40-річчя Перемоги, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділі освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44064105
-
Адреса:
23210, Україна, Вінницька область, селище міського типу Стрижавка, вул.40-річчя Перемоги, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
524 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:3931000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання пароконвектоматів для закладів та установ освіти Стрижавської селищної ради)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.09.2021 13:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписМісцевий бюджет та Залишки освітньої субвенції
Сума524 000.00 UAH