-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)(Ноутбуки)
Тендер Prozorro UA-2021-09-15-012717-b
Завершена
40 340 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 201 702.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 201 702.60 UAH
Номер:
5d867936bb204fe594012386951eae77
Внутрішній номер закупівлі:
11546639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-15-012717-b
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143429
-
Додаткова контактна особа:
Надія Шевцова +380612390159 tender_doin@ukr.net
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, просп. Соборний, буд. 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Надія Шевцова +380612390159 tender_doin@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 340 520.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
201 702.60 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
1 210 000.00 UAH
Період уточнення:
15.09.2021 19:09 - 08.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2021 19:09 - 18.10.2021 12:00
Період прекваліфікації:
18.10.2021 12:01 - 31.10.2021 23:00
Аукціон:
02.11.2021 13:11 - 02.11.2021 13:40
Період кваліфікації:
02.11.2021 13:40 - 02.11.2021 15:53
Період завантаження договору:
02.11.2021 15:53 - 22.11.2021 15:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ноутбуки
Кількість
2013 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. З. Космодем’янської, 10 (приміщення Замовника)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
Оскарження: 02.11.2021 15:53 - 13.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
Центр Діксі 380632384223 tenders@dixi-center.com
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Ушинського, 40
Оскарження: 02.11.2021 15:53 - 13.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
36 636 600.00 UAH з ПДВ /
35 207 370.00 UAH з ПДВ
35 207 370.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
12
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "ЛИТЕР-ІКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37534920
-
Контактна особа:
Любченко Руслан +380951287200 lyubchenko@leater.ua
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, м.Київ, вул.Тарасівська, будинок 23/25
Початкова пропозиція
40 219 740.00 UAH з ПДВ /
35 231 526.00 UAH з ПДВ
35 231 526.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
26.10.2021 16:18
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
155
Скарги
0
Контракти
Номер:
740bac68588f4f9abe13e0af6a890787
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-15-012717-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
Центр Діксі 380632384223 tenders@dixi-center.com
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Ушинського, 40
Номер договору:
2021/11/03
Сума договору:
34 458 534.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
28 715 445.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
16.11.2021 13:00
Статус:
Виконаний