-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)(Ноутбуки)
Тендер Prozorro UA-2021-09-15-012717-b
Завершена
40 340 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 201 702.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 201 702.60 UAH
Період уточнення:
15.09.2021 19:09 - 08.10.2021 00:00
Відповідь надана
Порти USB
Номер:
82edcd2d75f74f6e93ce4ceca07d7a1f
Дата опублікування:
07.10.2021 20:08
Опис:
Згідно Додатку 2 вимагається не менше ніж 2 порти USB Type A версії не нижче 3.0; не менше ніж 1 порт USB Type C версії не нижче 3.0. Чи можливо запропонувати ноутбук, обладнаний 2хUSB3.0 портами + додатково зовнішній USB концентратор на 4 порти?
Відповідь:
Доброго дня! Запропонований Учасником ноутбук повинен відповідати вимогам Замовника. Зовнішні інтерфейси ноутбука повинні мати: не менше ніж 2 порти USB Type A версії не нижче 3.0; не менше ніж 1 порт USB Type C версії не нижче 3.0; не менше ніж 1 Ethernet-порт (RJ-45); не менше ніж 1 порт VGA, або DVI, або HDMI, або mini-HDMI; не менше ніж 1 порт для підключення гарнітури (роз'єм під штекер TRS 3.5 mm).
Дата відповіді:
12.10.2021 08:34