• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

ноутбуки

Оголошено тендер

40 340 520.00 UAH
Номер: 5fd9baea98f142019850499275929dca
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-25-006934-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Очікувана вартість: 40 340 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ноутбуки
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.08.2021 15:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ноутбуки
Код ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютери
Кількість 2013 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума6 699 372.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума33 641 148.00 UAH