-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)(Ноутбуки)
34 458 534.00
UAH з ПДВ
Номер:
740bac68588f4f9abe13e0af6a890787
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-15-012717-b-a1
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143429
-
Контактна особа:
Надія Шевцова +380612390159 tender_doin@ukr.net
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, просп. Соборний, буд. 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
Центр Діксі 380632384223 tenders@dixi-center.com
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Ушинського, 40
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
2021/11/03
Дата підписання:
16.11.2021 13:00
Період дії договору:
16.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
34 458 534.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 743 089.00 UAH)
Оплачено:
34 458 534.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 743 089.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ноутбуки
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
2013 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. З. Космодем’янської, 10 (приміщення Замовника)
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
874eb497d5c14a308f8124558e75478e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку
Номер додаткової угоди:
ДУ 1
Дата внесення змін до договору:
16.11.2021 15:38
Статус:
Опубліковано