-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2021-09-14-008066-b
Завершена
3 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 000.00 UAH
Номер:
c251fe958179492986e2b0365993fb43
Внутрішній номер закупівлі:
11516497
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-14-008066-b
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Миколаївна +380672693280 040-11-621@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 000.00 UAH
Період уточнення:
14.09.2021 14:57 - 20.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2021 14:57 - 30.09.2021 14:48
Аукціон:
01.10.2021 12:31 - 01.10.2021 12:54
Період кваліфікації:
01.10.2021 12:54 - 05.10.2021 16:16
Період завантаження договору:
05.10.2021 16:16 - 25.10.2021 16:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ)
Кількість
120000 метри кубічні
Період постачання
12.10.2021 - 01.05.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
Оскарження: 05.10.2021 16:16 - 16.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Олександр Дерев'янко 380675336887 o.derevianko@etg.ua http://etg.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, І. Мазепи, 6
Оскарження: 05.10.2021 16:16 - 16.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 597 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 597 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.10.2021 16:16
Відповіді на вимоги
11
Документи
75
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровськгаз збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39572642
-
Контактна особа:
Ольховікова Аліна 380676107071 Alina.Olhovikova@dpgaszbut.104.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Поля будинок 2 літ. А-2
Початкова пропозиція
3 600 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
80
Скарги
0
Контракти
Номер:
69abdfeaab3844f5b0f47cb94865c8d1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-14-008066-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Олександр Дерев'янко 380675336887 o.derevianko@etg.ua http://etg.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, І. Мазепи, 6
Номер договору:
3-415/2021
Сума договору:
3 597 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 998 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.10.2021 00:00 - 01.05.2022 00:00
Дата підписання:
21.10.2021 10:18
Статус:
Розірваний