-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо
3 597 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
69abdfeaab3844f5b0f47cb94865c8d1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-14-008066-b-b1
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Контактна особа:
Лілія Миколаївна +380672693280 040-11-621@i.ua
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Олександр Дерев'янко 380675336887 o.derevianko@etg.ua http://etg.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, І. Мазепи, 6
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
3-415/2021
Дата підписання:
21.10.2021 10:18
Період дії договору:
21.10.2021 00:00 - 01.05.2022 00:00
Сума договору:
3 597 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 599 600.00 UAH)
Оплачено:
3 597 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 599 600.00 UAH)
Причини розірвання договору:
1. Сторони домовились розірвати Договір № З-415/2021 від 21.10.2021, у зв'язку з чим, дійшли згоди внести зміни в Договір та викласти п.1.2. в новій редакції.
1.2. постачальник передає Споживачу газ в обсягах 16220,25 куб.метрів )шістнандцять тисяч двісті двадцять, 25) куб.метрів.
2. Викласти п.10.1. в новій редакції:
Договір набирає чинності з моменту його підписання і діє до 01 грудня 2022 року, а в частині не виконаних зобов'язань - до їх повного виконання.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ)
Кількість
120000 метри кубічні
Період постачання
12.10.2021 - 01.05.2022
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
fd0885f348a94fbbbebc406e6db1fa71
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
№ 1
Дата внесення змін до договору:
01.05.2022 09:16
Статус:
Опубліковано