-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо
Оголошено тендер
3 600 000.00
UAH
Номер:
7ba40428968548bf97e549318c790471
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-14-009889-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування:
14.09.2021 14:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 600 000.00 UAH