-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція тротуарів від будинку №3 до будівлі №29 на пл. Авіації в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)
Тендер Prozorro UA-2021-09-08-005426-b
Завершена
2 713 820.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 569.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 569.10 UAH
Номер:
1080298c5aba498597619c64bc7e2d25
Внутрішній номер закупівлі:
11433201
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-08-005426-b
Замовник:
Новокалинівська міська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254925
-
Адреса:
81464, Україна, Львівська область, місто Новий Калинів, Львівська область, Самбірський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Журавльова Надія Богданівна +380323622450 novkalynivrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 713 820.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 569.10 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
13 000.00 UAH
Період уточнення:
08.09.2021 17:08 - 22.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2021 17:08 - 02.10.2021 00:00
Аукціон:
04.10.2021 15:04 - 04.10.2021 15:28
Період кваліфікації:
04.10.2021 15:28 - 06.10.2021 16:42
Період завантаження договору:
06.10.2021 16:42 - 26.10.2021 16:42
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозмір бюджетних призначень на 2021 рік становить 282 370,00 грн.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція тротуарів від будинку №3 до будівлі №29 на пл. Авіації в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
81464, Україна, Львівська область, м. Новий Калинів, від будинку №3 до будівлі №29 на пл. Авіації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мандзяк Іван Володимирович
Оскарження: 06.10.2021 16:42 - 17.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2009328633
-
Контактна особа:
Мандзяк Іван Володимирович +380964790794 mandzyak55@gmail.com
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, вул.Виговського 187
Оскарження: 06.10.2021 16:42 - 17.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 378 914.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 378 914.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.10.2021 16:42
Відповіді на вимоги
11
Документи
30
Скарги
0
ФОП Тиховський В.Є.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2863314192
-
Контактна особа:
Тиховський Василь Євгенович +380503794946 tbe37@ukr.net
-
Адреса:
81440, Україна, Львівська область, місто Рудки, вулиця Заводська, будинок 4
Початкова пропозиція
2 538 474.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 538 474.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
98592d50443a4ec1889c62b3632b2cf1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-08-005426-b-b1
Постачальник:
ФОП Мандзяк Іван Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2009328633
-
Контактна особа:
Мандзяк Іван Володимирович +380964790794 mandzyak55@gmail.com
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, вул.Виговського 187
Номер договору:
22/10
Сума договору:
2 378 914.68 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 982 428.90 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.10.2021 00:00 - 31.12.2023 23:59
Дата підписання:
22.10.2021 00:00
Статус:
Розірваний