-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція тротуарів від будинку №3 до будівлі №29 на пл. Авіації в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)
2 378 914.68
UAH з ПДВ
Номер:
98592d50443a4ec1889c62b3632b2cf1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-08-005426-b-b1
Замовник:
Новокалинівська міська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254925
-
Контактна особа:
Журавльова Надія Богданівна +380323622450 novkalynivrada@ukr.net
-
Адреса:
81464, Україна, Львівська область, місто Новий Калинів, Львівська область, Самбірський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Мандзяк Іван Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2009328633
-
Контактна особа:
Мандзяк Іван Володимирович +380964790794 mandzyak55@gmail.com
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, вул.Виговського 187
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
22/10
Дата підписання:
22.10.2021 00:00
Період дії договору:
22.10.2021 00:00 - 31.12.2023 23:59
Сума договору:
2 378 914.68 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 396 485.78 UAH)
Оплачено:
1 272 315.92 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Причини розірвання договору:
Спільна згода сторін
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція тротуарів від будинку №3 до будівлі №29 на пл. Авіації в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)
Кількість
1 роб
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
81464, Україна, Львівська область, м. Новий Калинів, від будинку №3 до будівлі №29 на пл. Авіації
На карті
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
9e34b4ae3cd04cdbab7c3ed20d222161
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до Договору в частині термінів проплат.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
01.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
f131adf77fd14234aa2083e691015f11
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Доповнення календарного плану щодо запланованих сум оплат.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
02.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
9155b0a3364d402aaf145ff12110d42a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна розміру фінансування по роках.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
16.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
e11e9a3534344d4490f59b642522b979
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Календарний графік виконання робіт
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
16.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
d64bb3ddb4c24366a8dc28b30dd66021
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна розмірів фінансування робіт
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
23.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
f0b13db3a47449ecb29b7b0eb9b8e7f9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторони у договорі
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
01.06.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
ad3589e3d91746388d52125fb014f060
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна календарного рафіку робіт
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
08.06.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
2ba6d503885f4c678ced4e7a059ce639
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
27.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано