-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція тротуарів від будинку №3 до будівлі №29 на пл. Авіації в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)
Оголошено тендер
2 713 820.40
UAH
Номер:
41baaeb74c8b411f8ca5324c75e32984
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-08-005320-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Новокалинівська міська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254925
-
Адреса:
81464, Україна, Львівська область, місто Новий Калинів, Львівська область, Самбірський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новокалинівська міська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254925
-
Адреса:
81464, Україна, Львівська область, місто Новий Калинів, Львівська область, Самбірський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 713 820.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція тротуарів від будинку №3 до будівлі №29 на пл. Авіації в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області (Код ДК 021:2015: 45454000-4 – Реконструкція)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
08.09.2021 16:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 713 820.40 UAH