-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
Тендер Prozorro UA-2021-08-30-008248-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
803ae0c5f2574825aebbf85a41c76b4e
Внутрішній номер закупівлі:
11296077
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-30-008248-a
Замовник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Гагаріна, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Карпенко Валентина Степанівна +380459472202 brovaru-ugkg@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2021 16:47 - 05.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2021 16:47 - 15.09.2021 16:51
Аукціон:
16.09.2021 15:25 - 16.09.2021 15:48
Період кваліфікації:
16.09.2021 15:48 - 23.09.2021 15:20
Період завантаження договору:
23.09.2021 15:20 - 13.10.2021 15:20
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки проводяться щомісячно, на підставі Акту наданих послуг у безготівковій формі шляхом банківського перерахування коштів на рахунок Виконавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "КОМКОН ГРУП"
Оскарження: 23.09.2021 15:20 - 04.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35509095
-
Контактна особа:
Вячеслав Хватков +380678230273 ppkomkon@gmail.com
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГОЛОСІЇВСЬКА, будинок 7, корпус 1 А
Оскарження: 23.09.2021 15:20 - 04.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
168 975.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
168 975.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.09.2021 15:20
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0
ПП "СОЮЗ РЕГІОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38374954
-
Контактна особа:
Володимир Віталійович Москаленко +380679112607 souzregion@ukr.net
-
Адреса:
02088, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДЯЧЕНКА, будинок 20-В, квартира 66
Початкова пропозиція
170 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
170 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
4840f9f4a94f4580a70bfc24b55cfae0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-30-008248-a-c1
Постачальник:
ПП "КОМКОН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35509095
-
Контактна особа:
Вячеслав Хватков +380678230273 ppkomkon@gmail.com
-
Адреса:
03039, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ГОЛОСІЇВСЬКА, будинок 7, корпус 1 А
Номер договору:
БХ179
Сума договору:
168 960.96 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області): 168 960.96000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
06.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний