-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
b4116ead9f14441a8b9a46df9ce24f6e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-30-007350-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Гагаріна, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Гагаріна, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.08.2021 16:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 000.00 UAH