-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
Тендер Prozorro UA-2021-08-30-008248-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період оскарження:
30.08.2021 16:47 - 11.09.2021 00:00
Нічого не знайдено.