• Відкриті торги
  • КЕП

Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)

168 960.96 UAH без ПДВ
Номер: 4840f9f4a94f4580a70bfc24b55cfae0
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-30-008248-a-c1
Замовник: Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
Постачальник: ПП "КОМКОН ГРУП"
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області): 168 960.96000 UAH без ПДВ
Номер договору: БХ179
Дата підписання: 06.10.2021 00:00
Період дії договору: 06.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 168 960.96 UAH без ПДВ
Оплачено: 168 960.96 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги - за кодом CPV за ДК 021:2015 - 79710000-4 (Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 07400, Україна, Київська область, м. Бровари, вул. Київська, 261 На карті

Внесені зміни

    Номер: 8170eb07b4c64aa9b88e29f44016008b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: За взаємною згодою сторін відповідно до п. 5 ч. 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі" погоджено зміну ціни в договорі в бік зменшення.
    Номер додаткової угоди: № 1
    Дата внесення змін до договору: 13.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ _1 до дог _БХ179.pdf