-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-003479-c
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку за ДК 021:2015-30120000-6 (багатофункціональний пристрій формату А-4) Тендерні пропозиція готуються українською мовою (детальніше в тендерній документації)
Завершена
193 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 937.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 937.00 UAH
Номер:
343f9a0e05a74adea316a9a12f357038
Внутрішній номер закупівлі:
11243921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-26-003479-c
Замовник:
ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Розметанюк Наталія 380974888625 info@if.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
193 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 937.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 13:51 - 03.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2021 13:51 - 13.09.2021 10:00
Аукціон:
14.09.2021 13:34 - 14.09.2021 14:03
Період кваліфікації:
14.09.2021 14:03 - 16.09.2021 10:37
Період завантаження договору:
16.09.2021 10:37 - 06.10.2021 10:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом перерахування Замовником коштів на розрахунковий рахунок Учасника протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів після отримання Товару на підставі видаткових накладних та рахунків-фактур. Рахунок та видаткова накладна додається Замовнику на поставлену партію Товару в день поставки товару відповідно.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій формату А-4
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д."
Оскарження: 16.09.2021 10:37 - 27.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20028213
-
Контактна особа:
Тендерний відділЛР +380444962125 liliya.rud@wwm.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 160
Оскарження: 16.09.2021 10:37 - 27.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
159 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
159 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.09.2021 10:37
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Юрій Сьомкін +380675048383 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АВІАТОРІВ, будинок 62
Початкова пропозиція
179 676.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
179 676.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "КОРВЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21337459
-
Контактна особа:
Маргарита Шевченко +380957857313 m.shevchenko@ofis-centr.ua
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 93
Початкова пропозиція
185 892.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
185 892.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
69
Скарги
0
Контракти
Номер:
dce597e32e84476c90278d7f88b11fb0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-26-003479-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д."
×
-
Код ЄДРПОУ:
20028213
-
Контактна особа:
Тендерний відділЛР +380444962125 liliya.rud@wwm.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 160
Номер договору:
№414
Сума договору:
159 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
133 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.09.2021 10:00
Статус:
Виконаний