• Відкриті торги
  • КЕП

Багатофункціональний пристрій формату А-4

Оголошено тендер

193 700.00 UAH
Номер: d260e0f4c2e549e09863bce015e65046
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-26-002733-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)
Замовник: ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
Очікувана вартість: 193 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Багатофункціональний пристрій формату А-4
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.08.2021 13:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд; Спеціальний фонд
Сума193 700.00 UAH