-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-003479-c
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку за ДК 021:2015-30120000-6 (багатофункціональний пристрій формату А-4) Тендерні пропозиція готуються українською мовою (детальніше в тендерній документації)
Завершена
193 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 937.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 937.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 13:51 - 03.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим