-
Відкриті торги
-
КЕП
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Учасник зобов'язується у 2021 році поставити Замовникові Товар згідно коду ДК 021:2015-30120000-6 (багатофункціональний пристрій формату А-4) , згідно Специфікації, що додається до цього Договору про закупівлю і є його невід'ємною частиною (Додаток 1 до Договору), а Замовник зобов'язується прийняти цей Товар та здійснити оплату.
159 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
dce597e32e84476c90278d7f88b11fb0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-26-003479-c-b1
Замовник:
ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43316386
-
Контактна особа:
Розметанюк Наталія 380974888625 info@if.minjust.gov.ua
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Грюнвальдська, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Ворлдвайд Мануфакчурінг, І.Д."
×
-
Код ЄДРПОУ:
20028213
-
Контактна особа:
Тендерний відділЛР +380444962125 liliya.rud@wwm.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Кирилівська, 160
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Опис:
Учасник зобов'язується у 2021 році поставити Замовникові Товар згідно коду ДК 021:2015-30120000-6 (багатофункціональний пристрій формату А-4) , згідно Специфікації, що додається до цього Договору про закупівлю і є його невід'ємною частиною (Додаток 1 до Договору), а Замовник зобов'язується прийняти цей Товар та здійснити оплату.
Номер договору:
№414
Дата підписання:
29.09.2021 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
159 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 600.00 UAH)
Оплачено:
159 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 600.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій формату А-4
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації