-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільської області (код ДК 021:2015:60180000-3 - Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Тендер Prozorro UA-2021-08-18-005955-a
Завершена
297 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 485.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 485.00 UAH
Номер:
7f059c33e77d4a53af7d0a8aa96ac381
Внутрішній номер закупівлі:
11161153
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-18-005955-a
Замовник:
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058462
-
Адреса:
48000, Україна, Тернопільська область, Підгайці, вулиця Шевченка, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорчак Надія Петрівна 380682467435 pidgrada@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
297 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 485.00 UAH
Період уточнення:
18.08.2021 12:31 - 24.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2021 12:31 - 03.09.2021 00:00
Аукціон:
03.09.2021 14:43 - 03.09.2021 15:06
Період кваліфікації:
03.09.2021 15:06 - 06.09.2021 11:30
Період завантаження договору:
06.09.2021 11:30 - 26.09.2021 11:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільської області (код ДК 021:2015:60180000-3 - Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.10.2021
Місце постачання
48000, Україна, Тернопільська область, м.Підгайці, населені пункти Підгаєцької МТГ
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Короташ Володимир Йосипович
Оскарження: 06.09.2021 11:30 - 17.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1902311253
-
Контактна особа:
Володимир Короташ 380689789968 volodimirkorotas771@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Україна, 48020, Тернопільська обл., Підгаєцький р-н, село Угринів, вул.Тиха, будинок 15
Оскарження: 06.09.2021 11:30 - 17.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
296 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
294 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.09.2021 11:30
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
ФОП ЗАЛУЦЬКИЙ РУСЛАН БОГДАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3413210437
-
Контактна особа:
Роман Залуцький 380689789968 zaluckroman@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 48042, Тернопільська обл., Підгаєцький район, село Старе Місто, ВУЛИЦЯ УТРАТНИЦЯ, будинок 51
Початкова пропозиція
297 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
297 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
ef79b892858645659414995531fcb564
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-18-005955-a-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Короташ Володимир Йосипович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1902311253
-
Контактна особа:
Володимир Короташ 380689789968 volodimirkorotas771@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Україна, 48020, Тернопільська обл., Підгаєцький р-н, село Угринів, вул.Тиха, будинок 15
Номер договору:
1
Сума договору:
294 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.09.2021 10:00
Статус:
Розірваний