• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільської області (код ДК 021:2015:60180000-3 - Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)

Завершена

297 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 485.00 UAH
Номер: 9211ec92df8d4426941e5f8de69bc631
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2021-10-04-000016
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 04.10.2021 00:00
Автор: Західний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 40913637
Період моніторингу: 04.10.2021 14:30 - 28.10.2021 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ Н А К А З 04.10.2021 №605 Тернопіль Про початок моніторингу процедур закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02 червня 2016 року №23, підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 № 188 (із змінами внесеними наказами Західного офісу Держаудитслужби від 14.12.2018 №291, від 21.01.2020 №16) НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку процедур закупівель для моніторингу, що додається. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у додатку до цього наказу. 3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою. Начальник Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області Євген ДЕРЖЕРУКА Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби від 04.10.2021 № 605 Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі, унікальний номер та дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: 1. UA-2021-08-18-005955-a від 18.08.2021 – виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Адреса: Ukraine, Тернопільська, Тернопіль
Контактна особа: Західний офіс Держаудитслужби (Тернопільська обл.), +38 (0 97) 471-63-96, te060970tgl@ukr.net
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо розгляду тендерної пропозиції встановлено порушення вимог пункту 1 та 3 частини першої статті 31 Закону, частини сьомої статті 33 Закону. За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані та його відповідність вимогам Закону, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідність оголошення про проведення відкритих торгів вимогам Закону, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, своєчасності укладення договору про закупівлю, його оприлюднення, відповідність умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області зобов'язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень шляхом розірвання договору від 20.09.2021 №1 з дотриманням положень Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 08 жовтня 2021 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані та його відповідність вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (далі - Закон), оприлюднення інформації про закупівлю, відповідність оголошення про проведення відкритих торгів та тендерної документації вимогам Закону, розгляд тендерної пропозиції, своєчасність укладення договору про надання послуг, його оприлюднення, відповідність умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Підгаєцької міської ради Тернопільської області (далі – Замовник) на 2021 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію затверджену рішенням уповноваженої особи (протокол від 18.08.2021 №199); тендерну пропозицію фізичної особи-підприємця Короташ Володимира Йосиповича – (далі - ФОП Короташ Володимир Йосипович), протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 06.09.2021 №226, повідомлення про намір укласти договір від 06.09.2021, договір про надання послуг від 20.09.2021 №1, пояснення Замовника від 07.10.2021, оприлюднене через електронну систему закупівель. Проведеним аналізом пропозиції ФОП Короташ Володимир Йосипович на відповідність вимогам тендерної документації встановлено наступне. У пункті 7 «Інформація про субпідрядника /співвиконавця» розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації Замовником зазначено вимогу, що учасник по кожному субпідряднику якого планує залучити повинен надати інформацію за встановленою формою наведеною Додатку 4 до тендерної документації «Інформація про субпідрядників/співвиконавців, яких учасник планує залучити до надання послуг в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю». У разі, якщо учасник не буде залучати такого (таких) субпідрядника/співвиконавця (або залучати їх в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від вартості договору про закупівлю), необхідно надати довідку, в якій буде про це зазначено. У пункті 2 « Підтвердження відповідності УЧАСНИКА вимогам, визначеним у статті 17 Закону» додатку 1 до тендерної документації Замовником зазначено, про необхідність подачі довідки в довільній формі для підтвердження відповідності вимогам, визначеним пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону. У розділі «Інші документи від Учасника» додатку 1 до тендерної документації Замовником зазначено, що для фізичних осіб учасник надає у складі пропозиції наступні документи: - довідку про присвоєння ідентифікаційного коду/Картка про присвоєння ідентифікаційного коду, у разі відсутності з релігійних переконань, копію сторінки паспорта з відповідною відміткою або лист-пояснення із зазначенням законодавчих підстав ненадання документу) - паспорт (1-6 сторінки та місце проживання) у випадку, якщо такий паспорт оформлено у вигляді книжечки, завірений належним чином, або копією обох сторін паспорту, якщо такий паспорт оформлено у формі картки, що містить безконтактний електронний носій, або копією іншого документа, передбаченого статтею 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» від 20.11.2012 №5492-VI (із змінами); - інформацію про підтвердження застосування Учасником заходів із захисту довкілля. Однак, ФОП Короташ Володимир Йосипович вищезазначених документів у складі пропозиції не надано. Втім Замовник, в порушення пункту 1 частини першої статті 31 Закону не відхилив пропозицію ФОП Короташ Володимир Йосипович, так як учасник процедури закупівлі не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 цього Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства та наявні підстави, встановлені частиною першою статті 17 цього Закону. У пункті 3.2. «Документи, які надаються ПЕРЕМОЖЦЕМ (фізичною особою чи фізичною особою-підприємцем)» тендерної документації, Замовником зазначено вимогу, що переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 5, 12 частини першої та частиною другою статті 17 Закону. Проте, переможець - ФОП Короташ Володимир Йосипович не надав Замовнику вищезазначені документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель. Однак Замовник, в порушення пункту 3 частини першої статті 31 Закону та частини сьомої статті 33 Закону не відхилив пропозицію ФОП Короташ Володимир Йосипович, так як переможець процедури закупівлі не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону.
Період усунення порушень: 08.10.2021 11:54 - 27.10.2021 00:00
Дата публікації висновку: 08.10.2021 11:54

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: На Ваш висновок про наявність порушення законодавства від 08.10.2021 р. здійснено заходи, щодо усунення виявлених порушень, шляхом розірвання договору №1 від 20.09.2021 р.
Дата публікації звіту: 18.10.2021 16:07

Підтвердження факту усунення порушення

Результат: Усунуто
Результат по типу порушення:
  • corruptionAwarded: Так
Опис: Порушення усунуто
Дата публікації: 19.10.2021 13:51

Запити/Пояснення