-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з перевезення вантажними автомобілями
Оголошено тендер
297 000.00
UAH
Номер:
65625e2a9095489b88e77857934bea12
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-17-004351-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058462
-
Адреса:
48000, Україна, Тернопільська область, Підгайці, вулиця Шевченка, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058462
-
Адреса:
48000, Україна, Тернопільська область, Підгайці, вулиця Шевченка, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
297 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з перевезення вантажними автомобілями
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.08.2021 16:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗагальний фонд
Сума297 000.00 UAH