-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільської області (код ДК 021:2015:60180000-3 - Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
294 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ef79b892858645659414995531fcb564
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-18-005955-a-b1
Замовник:
ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058462
-
Контактна особа:
Федорчак Надія Петрівна 380682467435 pidgrada@gmail.com
-
Адреса:
48000, Україна, Тернопільська область, Підгайці, вулиця Шевченка, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Короташ Володимир Йосипович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1902311253
-
Контактна особа:
Володимир Короташ 380689789968 volodimirkorotas771@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Україна, 48020, Тернопільська обл., Підгаєцький р-н, село Угринів, вул.Тиха, будинок 15
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
20.09.2021 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
294 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
258 962.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
У зв’язку з неможливістю усунути порушення, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель сторони дійшли згоди розірвати Договір
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з перевезення вантажними автомобілями щебеню по території Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільської області (код ДК 021:2015:60180000-3 - Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.10.2021
Місце постачання
48000, Україна, Тернопільська область, м.Підгайці, населені пункти Підгаєцької МТГ
На карті