• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Поточний ремонт внутрішніх приміщень учбового корпусу КРИВОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №98 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою: 50026, м. Кривий Ріг, вул. Груні Романової, буд.13

Завершена

1 065 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 325.00 UAH
Номер: e9cf38d8f7e64ddf9f50abb0d14f36a6
Внутрішній номер закупівлі: 10956163
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-03-002775-a   
Замовник: Криворізька гімназія №98 Криворізької міської ради
Контактна особа: Ковальчук Валентина 380564099460 internat92007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 065 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 325.00 UAH
Період уточнення: 03.08.2021 16:08 - 09.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2021 16:08 - 19.08.2021 08:00
Аукціон: 20.08.2021 13:27 - 20.08.2021 13:50
Період кваліфікації: 20.08.2021 13:50 - 30.08.2021 13:44
Період завантаження договору: 30.08.2021 13:44 - 19.09.2021 13:44
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт внутрішніх приміщень учбового корпусу КРИВОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №98 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою: 50026, м. Кривий Ріг, вул. Груні Романової, буд.13
Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.10.2021
Місце постачання 50026, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Груні Романової, буд.13 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Зодчий КР

Оскарження: 30.08.2021 13:44 - 10.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 062 212.21 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 062 212.21 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2021 13:44
Відповіді на вимоги 10
Документи 18
Скарги 0
ТОВ АГРО БУД ГРУПП
Початкова пропозиція 1 064 850.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 064 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: 67825d37ec4a4ac09834b0a3e9976424
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-03-002775-a-b1
Постачальник: ТОВ Зодчий КР
Номер договору: 170
Сума договору: 1 062 212.21 UAH з ПДВ
Сума договору: 885 176.84 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 10.09.2021 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
договор.pdf
pdf
документи до договору.pdf
pdf
розрахунок загальновиробничих витрат.pdf
pdf
локальний кошторис.pdf
pdf
підсумкова відомість.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Допугода.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод.уг№2 Зодчий.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод.уг 3 ЗОДЧИЙ на зняття.pdf
p7s
sign.p7s