-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень учбового корпусу КРИВОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №98 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою: 50026, м. Кривий Ріг, вул. Груні Романової, буд. 13
Оголошено тендер
1 065 000.00
UAH
Номер:
8e3da0ffafe54d8fac0e8513868b6a64
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-03-002822-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Криворізька гімназія №98 Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26460058
-
Адреса:
50026, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ГРУНІ РОМАНОВОЇ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Криворізька гімназія №98 Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26460058
-
Адреса:
50026, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ГРУНІ РОМАНОВОЇ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 065 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт внутрішніх приміщень учбового корпусу КРИВОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №98 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою: 50026, м. Кривий Ріг, вул. Груні Романової, буд. 13
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.08.2021 13:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 065 000.00 UAH