-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень учбового корпусу КРИВОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №98 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою: 50026, м. Кривий Ріг, вул. Груні Романової, буд.13
Тендер Prozorro UA-2021-08-03-002775-a
Завершена
1 065 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 325.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 325.00 UAH
Період уточнення:
03.08.2021 16:08 - 09.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим