-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень учбового корпусу КРИВОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №98 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою: 50026, м. Кривий Ріг, вул. Груні Романової, буд.13
1 062 212.21
UAH з ПДВ
Номер:
67825d37ec4a4ac09834b0a3e9976424
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-03-002775-a-b1
Замовник:
Криворізька гімназія №98 Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26460058
-
Контактна особа:
Ковальчук Валентина 380564099460 internat92007@ukr.net
-
Адреса:
50026, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ГРУНІ РОМАНОВОЇ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Зодчий КР
×
-
Код ЄДРПОУ:
38658681
-
Контактна особа:
Тимошенко Анатолій Іванович +380982120307 zodchiy.kr@gmail.com
-
Адреса:
50065, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Вадима Гурова, 60
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Номер договору:
170
Дата підписання:
10.09.2021 15:00
Період дії договору:
10.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 062 212.21 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 177 035.37 UAH)
Оплачено:
1 013 267.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 168 877.87 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт внутрішніх приміщень учбового корпусу КРИВОРІЗЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №98 КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою: 50026, м. Кривий Ріг, вул. Груні Романової, буд.13
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2021
Місце постачання
50026, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Груні Романової, буд.13
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КГ №98 КМР
IBAN:UA428201720344290010000033238
ТзОВ "ЗОДЧИЙ КР"
IBAN:UA773510050000026002449652500
Сума
1013267.20 UAH
Статус
Оплачений
29.12.2021 10:58
Док-ти
1
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4f0f22048e234f5c89c96384e1e388a2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю;
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.10.2021 12:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
72e8b85a5bf941659300e47df767cef5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна строку виконання послуг
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
08.12.2021 15:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ee95aef51f2147d2a654544c37d8db1a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
20.12.2021 15:00
Статус:
Опубліковано