-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Апарат ударно-хвильової терапії, НК 024:2019 код 47790 - Система електромеханічна для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для ортопедії ; Апарат ультразвукової терапії ,НК 024:2019 – 11248 Ультразвукова система для фізіотерапії
Тендер Prozorro UA-2021-07-28-006443-b
Завершена
640 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
Номер:
5b360b825555412ca1ec4ca497bb987b
Внутрішній номер закупівлі:
10889805
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-28-006443-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996622
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, Львів, Ужгородська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Джафарова Джаваіра Мамедівна 1kmkl_uoz_lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
640 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 200.00 UAH
Період уточнення:
28.07.2021 14:14 - 03.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2021 14:14 - 13.08.2021 18:00
Аукціон:
16.08.2021 15:19 - 16.08.2021 15:40
Період кваліфікації:
16.08.2021 15:40 - 19.08.2021 16:23
Період завантаження договору:
19.08.2021 16:23 - 08.09.2021 16:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Апарат ударно-хвильової терапії, НК 024:2019 код 47790 - Система електромеханічна для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для ортопедії
×
-
НК 024:2019:
47790 Система електромеханічна для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для ортопедії
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Апарат ультразвукової терапії ,НК 024:2019 – 11248 Ультразвукова система для фізіотерапії
×
-
НК 024:2019:
11248 Ультразвукова система для фізіотерапії
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКР ДІАГНОСТИКА"
Оскарження: 19.08.2021 16:23 - 30.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38517622
-
Контактна особа:
Сидоренко Тетяна Вадимівна +380503115824 tatyana.sidorenko@ukrdiagnostika.ua
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Рейтарська, будинок 18/11 літ. А
Оскарження: 19.08.2021 16:23 - 30.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
638 683.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
638 683.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.08.2021 16:23
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "ІНДЕВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43810802
-
Контактна особа:
Іван Чумак +380442281289 tender.43810802@gmail.com
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Автозаводська, будинок 24, корпус 2, офіс 404
Початкова пропозиція
639 967.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
639 967.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
0
Контракти
Номер:
5c3482ffb5ed430fa6540eef4d21de3a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-28-006443-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКР ДІАГНОСТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38517622
-
Контактна особа:
Сидоренко Тетяна Вадимівна +380503115824 tatyana.sidorenko@ukrdiagnostika.ua
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Рейтарська, будинок 18/11 літ. А
Номер договору:
243М
Сума договору:
638 683.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
596 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
30.08.2021 11:00
Статус:
Виконаний