-
Відкриті торги
-
КЕП
Апарат ударно-хвильової терапії, НК 024:2019 код 47790 - Система електромеханічна для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для ортопедії ; Апарат ультразвукової терапії ,НК 024:2019 – 11248 Ультразвукова система для фізіотерапії
638 683.00
UAH з ПДВ
Номер:
5c3482ffb5ed430fa6540eef4d21de3a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-28-006443-b-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996622
-
Контактна особа:
Джафарова Джаваіра Мамедівна 1kmkl_uoz_lviv@ukr.net
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, Львів, Ужгородська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКР ДІАГНОСТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38517622
-
Контактна особа:
Сидоренко Тетяна Вадимівна +380503115824 tatyana.sidorenko@ukrdiagnostika.ua
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Рейтарська, будинок 18/11 літ. А
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Номер договору:
243М
Дата підписання:
30.08.2021 11:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
638 683.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 783.00 UAH)
Оплачено:
638 683.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 783.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Апарат ударно-хвильової терапії, НК 024:2019 код 47790 - Система електромеханічна для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для ортопедії
×
-
НК 024:2019:
47790 Система електромеханічна для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для ортопедії
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Апарат ультразвукової терапії ,НК 024:2019 – 11248 Ультразвукова система для фізіотерапії
×
-
НК 024:2019:
11248 Ультразвукова система для фізіотерапії
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021