-
Відкриті торги
-
КЕП
Апарат ударно-хвильової терапії, НК 024:2019 код 47790 - Система електромеханічна для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для ортопедії
Оголошено тендер
640 000.00
UAH
Номер:
15515162acc54e088645a6076ce17733
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-07-28-002593-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996622
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, Львів, Ужгородська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство " Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996622
-
Адреса:
79019, Україна, Львівська область, Львів, Ужгородська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
640 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апарат ударно-хвильової терапії, НК 024:2019 код 47790 - Система електромеханічна для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для ортопедії
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.07.2021 14:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума640 000.00 UAH