-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Апарат ударно-хвильової терапії, НК 024:2019 код 47790 - Система електромеханічна для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії для ортопедії ; Апарат ультразвукової терапії ,НК 024:2019 – 11248 Ультразвукова система для фізіотерапії
Тендер Prozorro UA-2021-07-28-006443-b
Завершена
640 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
Період уточнення:
28.07.2021 14:14 - 03.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим